Büyüksehir`in Son Yildizi "Sertan"

Hazirlik maçlarini Isparta`daki Davras kupasinda sürdüren Belediyespor daha önce prensipte anlastigi Sertan`i iki yillik sözlesmeyle renklerine bagladi

Davras Kupası`nda 2-0 yendiği Malatyaspor`dan transfer edilen Sertan Eser Beşiktaş ve Konyaspor gibi 1. lig takımlarında forma giydi.

Başkan Gümüşdağ "Kadromuzu iyice güçlendirdik. Sertan`ın tecrübesinin de takıma büyük bir katkı sağlayacağından eminiz. Sabırsızlıkla 2. lig A kategorisi maçlarının başlamasını bekliyoruz" diye sözlerini tamamlarken, futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar ise, Sertan`ı kadromuzda görmekten mutluyuz. Yapmış olduğumuz transferlerle lige hazır hale geldiğimizi ve bu kadroyla her zaman zirveye oynayacağımızı söyleyebilirim dedi.

Kendisini 2 yıllığına Belediyespor`a bağlayan sözleşemeye imza atan futbolcu ise "hedefleri olan bir takıma geldim bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim elinden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

Belediyespor daha önce Karşıyaka`dan Ekrem Ekşioğlu, Malatyaspor`dan Mert Korkmaz, İstanbulspor`dan Bekir Gür`ü, Çaykur Rizespor`dan Ünal Alpuğan`ı` ve Trabzonspor`dan da Ali Güzeldal`ı da renklerine bağlamıştı.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz