Büyükşehir Ettu Cup`ta 2. Turda..

Masa tenisinde, Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupası`nda erkekler 1. tur müsabakaları, İstanbul`da kulübümüzün ev sahipliğinde sona ererken, grup 1.`si olarak 2. tura yükseldik.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü`nün ev sahipliğinde Bayrampaşa Spor Kompleksi`nde başlayan organizasyonda, 2. turu hedefleyen İstanbul Büyükşehir Belediyespor Erkek Masa Tenisi Takımı, 6. Grup`ta Bulgaristan`ın Digesta Profisport, Portekiz`in Clube Desportivo Sao Roque, Hırvatistan`ın GSTK Zagrep ve İtalya`nın Cus Torino takımlarıyla ilk 3`e girme mücadelesi verdi.
Organizasyonda ilk gününde İtalya`nın Cus Torino ve Portekiz`in Clube Desportio takımlarını 3-1 yene İstanbul Büyükşehir Belediyespor, 2. gün de Bulgar Digesta Profisport`u 3-0, Hırvat GSTK Zagrep`i ise 3-1 yenerek, 6. Grubu namağlup 1. tamamlayarak 2. tura yükseldi.
Birinci tur maçlarında İtalyan Cus Torino 2., Hırvat GSTK Zagrep de 3. olarak, ikinci tura yükselen takımlar oldu. Bulgaristan`ın Digesta Profisport ve Portekiz`in Clube Desportivo Sao Roque takımları ise son iki sırayı alarak elendi.
Bayram Sezgün`ün şube sorumluluğunda, Antrenörlüğünü Jiang Chao`nun yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor Masa Tenisi Takımı, Peng Fei Jang, Gencay Menge ve Li Liang Fu`dan oluşuyor.
Diğer maçlarda Cus Torino, Clube Desportivo, GSTK Zagrep ve Digesta Profisport`u 3-0 mağlup edip İstanbul Büyükşehir`e 3-1 yenildi.
GSTK Zagrep, Diesta Profisport ve Clube Desportivo`yu 3-0 yenip Cus Torino`ya 3-0, Büyükşehir Belediye`ye 3-1 yenildi.
Diesta Profisport, Zagrep, Cus Torino ve Büyükşehir Belediye`ye 3-0 yenilip, Clube Desportivo`yu 3-2 mağlup etti.
Clube Desportivo ise Cus Torino ve Zagrep`e 3-0, Büyükşehir Belediye`ye 3-1, Diesta Profisport`a ise 3-2 mağlup olarak grubta galibiyet alamayan tek takım oldu
 

Resim Galerisine git

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz