Büyükşehir Çifte Avrupa Sınavı`nda

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Karate ve Basketbol`da Avrupa Sınavı`na çıkıyor. Sırbistan`nda yapılacak Avrupa Bölgesel Karate Şampiyonası ve Endonezya`da yapılacak Basketbol turnuvasına katılacak olan Belediyespor, çifte şampiyonluk parolasıyla bu ülke

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Karate takımı Sırbistan`a, Basketbol takımı ise Endonezya`ya gitti. Sırbistan`ın Novisad kentinde yapılacak olan Avrupa Bölgesel Karate Şampiyonası 9 Haziran`da, Endonezya`nın başkenti Jakarta`da yapılacak Basketbol turnuvası ise 9 - 18 Haziran tarihleri arasında yapılacak.
Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ her iki takımımıza da ayrı ayrı yemek vererek onlarla bir araya geldi. Her alanda zirveye oynayan bir ekip olduklarına dikkat çeken Kulüp Başkanımız Gümüşdağ, Karate ve Basketbol takımlarında yer alan teknik heyet ve sporculara tek tek başarı dileyerek onları şampiyonluk parolasıyla uğurladı.
Kafile Başkanlığı`nı Hüseyin Pehlivan, Antrenörlüğünü Esat Delihasan`ın yaptığı Belediyespor Karate takımımız Sırbistan`da 45 Avrupa Ülkesinden 88 takımın katılacağı şampiyonada geçen sezon kazanmış olduğu Avrupa Şampiyonluğu unvanını korumayı amaçlıyor.
Kafile başkanlığını Mustafa Özbayraktar`ın, Antrenörlüğünü Alptuğ Akkaş`ın yaptığı Belediyespor Basketbol takımımız ise Jakarta`da Tayland`ın Bangkok, Çin`in Pekin, Güney Kore`nin Seul, Filipinler`in Manila, Malezya`nın Kuala Lumpur, Endenozya milli takımı ve Jakarta takımlarıyla şampiyonluk mücadelesi verecek.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz