Büyükşehir  Belediyespor ailesi iftarda buluştu..

Kulübümüzün geleneksel olarak düzenlediği iftar programı Cebeci Spor Kompleksi'nde Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri , Belediye Bürokratları, Basın Mensupları, Kulüp Üyeleri, Antrenör, Sporcu ve kulüp personelinin yoğun katılımıyla yapıldı.

 Cebeci Spor Kompleksi'nde düzenlenen geleneksel iftarda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ailesi bir araya geldi. İlahiler ve kuran tilavetiyle başlayan iftar programında Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Yönetim Kurulu Üyelerimiz , Belediye Bürokratlarımız, Basın Mensupları, Kulüp Üyelerimiz, Antrenör ve Sporcularımızın yanı sıra kulüp personeli de yer aldı. 

İftar programında kısa bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Dünyanın en büyük spor kulübünün iftarında bir arada olmaktan ve şehri İstanbul'da bu manevi huzuru birlikte paylaşarak yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, '11 ayın sultanı olan Ramazan'ı uğurlarken, Belediyespor ailesi ve değerli misafirlerimizle  bir araya iftar programında gelmek nasip oldu. İnşallah rabbim yapılan ibadetlerimizi ve orucumuzu kabul ederek bu mübarek ayın fevzinden ve bereketinden bizi mahrum bırakmaz.' diye konuştu.

22 Branşta yaklaşık 40.000 sporcuyla ülke sporuna hizmet verdiklerine dikkat çeken Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Amatör sporun lokomotifi durumunda olan kulübümüz son olarak Azerbaycan'da yapılan Avrupa Oyunları'nda ülkemizin kazandığı 29 madalyanın 11'ine imza attı. Ayrıca Bedensel Engelli Branşından sporcumuz Beytullah Eroğlu Dünya 3.'sü olarak, Çilem Çelik ise Manş Denizi'ni geçen ilk engelli sporcu olarak tarihe geçerken, Masa Tenisi Branşı'nda da sporcularımız Damla Uzel ve Kübra Tan'ın da yer aldığı Milli takımımız Avrupa 3.'sü olmayı başarıp bu alanda ülkemize ilk madalyayı kazandırmış oldu. Başarılarımız saymakla bitmiyor. Ana hedefimiz Olimpiyatlara gitmeye aday olan 45 sporcumuzun tamamını Rio'ya yollamak için mücadelemizi sizlerle birlikte var gücümüzle sürdüreceğiz' diyerek sözlerini tamamladı.

İftarda konuşan Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz ise 'Burada ülkemiz gençliğine en büyük hizmetlerden birini sporla veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübünün verdiği iftar nedeniyle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz de bir nebze Sultangazi bölgesinde yaptığımız protokolle gençlerimize spor ruhunu aşılamaya çalışıyoruz. Bu nedenle belediyespor camiasını bir kez daha verdiği hizmetlerden dolayı kutluyorum' dedi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca da, 'Burada bir dönem yöneticiliğini de yaptığım Belediyespor camiasıyla buluştuğum için çok mutluyum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Belediyespor ülkemizin lokomotifi durumunda. Sporcularımızdan bol bol şampiyonluklar bekliyor ve tüm sporcularımızın başarılarının daim olmasını diliyorum.' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz