Büyükşehir Avrupa Sınavı`nda...

Rusya`nın başkenti Moskova`da 15 Aralık 2007 Cumartesi günü yapılacak olan Avrupa Kulüpler Kupası Final müsabakalarına katılacak olan Judo takımımız bu ülkeye bir ilke imza atma hedefiyle 13 Aralık 2007 Perşembe günü gidecek.

Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Genel Müdürümüz Kamil Dizar ve Judo Şube Sorumlumuz Recep Kızıltepe takımın kamp yaptığı Akgün Otel`de sporcularla yemekte bir araya geldi. Sporcularla tek tek tanışarak onlardan şampiyonluk beklediğini belirten başkanımız Göksel Gümüşdağ, "Daha önce aynı şampiyonada 3 Avrupa 3.`lüğü, 1 de Avrupa ikinciliği elde eden sizlerden bu kez Avrupa Kulüpler Kupası şampiyonluğunu bekliyorum" diye konuştu.
Genel Müdürümüz Kamil Dizar da sporculara tek tek başarılar dilerken kafilenin başkanlığını da yapacak olan şube sorumlumuz Recep Kızıltepe ise Türkiye`ye şampiyon olarak dönmek istediklerini belirtti.
Moskova`da yapılacak olan ve Almanya`dan Abensberg, Rusya`dan Yawara Neva gibi güçlü takımların da yer aldığı 16 ekibin mücadele edeceği finallere, kulüp ve milli takımlar bazında elde ettiği derecelerle ülkemizin tanıtımında büyük katkı sağlayan Belediyespor Judo takımı şampiyonluk parolasıyla yarın sabah gidecek.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz