Büyükşehir Antalya`da Kampa Girdi

Turkcell Süper Lig`in yeni yüzü olan Belediyesporumuz, ikinci yarı hazırlıkları için bugün Antalya`da kampa girdi. Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, İbrahim Akın`ın ardından, Galatasaraylı Aydın`ı kiralık olarak renklerine bağladıklarını söyledi.

02 Ocak 2008 Çarşamba günü Antalya`ya giden turuncu-lacivertli ekibimiz 12 Ocak Cumartesi gününe dek Side`de çalışmalarını sürdürecek. Kampın ardından İstanbul`a dönerek 13 Ocak 2008 Pazar günü saat 19.00`da Şükrü Saraçoğlu Stadı`nda Fenerbahçe`nin konuğu olacak.
Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, devre arasını çok iyi değerlendirip, ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, ``Ligin ikinci yarısına Fenerbahçe maçıyla başlayacağız. Ligin ilk yarısında yendiğimiz rakibimiz karşısında yine galibiyeti hedefliyoruz. Devre arasında iyi çalışıp, ikinci yarıya hazır bir şekilde girmeyi istiyoruz`` diye konuştu.
Dizar, Beşiktaşlı İbrahim Akın`ın ardından, Galatasaraylı Aydın`ı kiralık olarak renklerine bağladıklarını ve bu futbolcunun da Antalya kampına katılacağını kaydederek, "10 günlük kampı en iyi şekilde değerlendirerek yeni trasferlerimizin de katkısıya ikinci yarıda iyi bir performans ortaya koyacağımıza inanıyorum" diyerek sözlerine ekledi.
Turuncu-lacivertli ekibimiz kampta 5 Ocak`ta Kartal ile 7 Ocak`ta ise Konya-Altay maçının galibiyle iki hazırlık maçı yapacak.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz