Bülent Korkmaz İstanbul BB'de

Carlos Carvalhal'den boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Bülent Korkmaz, kendisini 2 yıllığına İstanbul Büyükşehir Belediyespor ailesine bağlayan sözleşmeye imza attı.

 Langa Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve Kulüp Başkanımız Çağatay Kalkancı ile  yönetim kurulu üyelerimizin hazır bulunduğu imza töreninde Korkmaz, kendisini 2 yıllığına turuncu-lacivertli ekibimize bağlayan sözleşmeye imza attı. 

Başkanımız Çağatay Kalkancı, bütün Türkiye'nin saygı duyduğu bir teknik adamla yola devam edeceklerini belirterek, şöyle konuştu: ''Bu imzanın takımımıza ve Bülent Korkmaz'a hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz. Futbolculuk ve teknik direktörlük kariyeri kendisine olan inancımızı pekiştirdi. Masaya oturup konuştuğumuzda kendisine, inancımızın, güvencimizin tam olduğunu ilettik. Beklentilerimiz çok önemli yönde. Bülent hocanın, takımımızı layık olduğu yerlere getireceğine inanıyoruz. Kendisiyle projelerimiz ve bakış açımız çok paralel. Bülent Korkmaz'la yolumuza uzun seneler devam edeceğimize inanıyoruz.''
Korkmaz: ''Türkiye'ye örnek bir kulüpte çalışacağım için mutluyum''
Yeni teknik direktörümüz Bülent Korkmaz ise İstanbul Büyükşehir Belediyesporpor'da uzun yıllar görev almak istediğini dile getirerek, ''Saygın, önemli, mütevazi ve Türkiye'ye örnek bir kulüpte çalışmaktan mutluluk duyuyorum'' dedi.
Kulübümüzde şu an (A) Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü olan Abdullah Avcı'nın çok uzun süreler çalıştığını hatırlatan Korkmaz, ''Bizim de düşüncemiz, burada uzun yıllar çalışıp düşündüğümüz hedeflere ulaşabilmek. İnşallah her zaman mutlu olarak yolumuza devam ederiz'' diye konuştu.

Bu arada yeni teknik direktörümüz Bülent Korkmaz'ın ekibinde Yardımcı Antrenör Ercan Kılıç, Kaleci Antrenörü Nezih Ali Boloğlu, Kondisyoner Utku Yörükoğlu, Analist olarak ise Tolga Sayın görev yapacak.

İmza Töreni Haber videosu

Basındaki Yansımalar

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz