Boluspor maçı hazırlıkları sürdü...

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, PTT 1. Lig'in 35. haftasında kendi evinde oynayacağı Boluspor maçının hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz Boluspor maçı hazırlıklarını teknik direktörümüz Cihat Arslan yönetiminde bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti. Langa Tesisleri'nde yapılan antrenmanda futbolcular, kondisyon ve teknik çalışmalar yaparken, kaptanlar Orhan Ak ve Rızvan Şahin basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kaptanlarımızdan Orhan Ak, zor bir lig oynadıklarını ve çok zor şartlardan bu durumlara geldiklerini belirterek, 'Son haftalara çok ciddi bir avantajla devam etmekteyiz. Şu an hala matematiksel olarak şampiyonuz diyemeyiz. Biz artık her maça final havasında çıkıyoruz. Önümüzdeki 4 maçı da tek tek değerlendirip, final havasında oynayarak kayıpsız bir şekilde tamamlayacak ve istediğimiz yerde olacağız' dedi.

Diğer kaptanımız Rızvan Şahin ise Spor Toto Süper Lig'e çıkma açısından çok ciddi bir avantaja sahip olduklarına değinerek, 'Ancak önemli olan avantaj değil, ligi nerede bitirdiğinizdir. Süper lige çıkmak istiyoruz ve lider olarak çıkmayı istiyoruz. Son 4 maçımız var. Bu maçların hepsini kazanmak için oynayacağız. Bu hafta oynayacağımız Boluspor maçını yenersek, büyük ihtimalle liderliği garantilemiş olacağız. Şu an rehavete gireceğimiz bir durum yok. Sadece avantajımız var' şeklinde konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz