Bölgesel Lig`de Zirveye Ortak Olduk...

Bölgesel Lig`de mücadele eden Büyük Erkek Basketbol takımımız sahasında oynadığı maçta Edirne Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Spor Kulübü`nü 74-52 mağlup ederek 3`te 3 yaptı.

Bayrampaşa Spor Salonu`nda oynanan mücadelede başarılı bir performans ortaya koyan Basketbol takımımız salondan 74-52 galip ayrılarak 3`te 3 yaptı ve zirvenin ortağı oldu.
İlker Salman yönetimindeki turuncu-lacivertli ekibimiz dış şut ve pota altında etkili olamayınca ilk periyodu 14-12 yenik kapadı.
İkinci periyotta toparlanan ve oyunun kontrolünü eline alan Basketbol takımımız özellikle pota altında etkili olarak devreyi 31-24 önde geçmesini bildi.
Karşılaşmanın ikinci yarısına da iyi başlayan ekibimiz rakibinin farkı kapatmasına izin vermedi ve 3. periyodu da 6 sayı farkla 48-42 önde geçen taraf oldu.
Dördüncü periyotta oyunun kontrolünü tamamen eline alan ve hızlı hücumlara pota etkinliğini de katan turuncu-lacivertli ekibimiz farkı daha da açarak salondan 74-52 galip ayrılarak 3`te 3 yaptı ve yenilgisiz olarak zirvenin ortağı oldu.
Ahmet Cömert Spor Salonu`nda oynanan maçta ise UPS`ye konuk olan Alptuğ Akkaş idaresindeki Küçük Erkek Basketbol takımımız rakibine 72-65 mağlup olarak 7`de 3 yaptı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz