Bilek güreşinde madalyaları topladık

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Bedensel Engelliler Bilek güreşi Şampiyonasında külümüz adına şampiyonaya katılan tüm sporcularımız madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Şampiyonaya katılan bütün sporcularımız madalyayla döndü. Toplamda 8 Altın, 1 gümüş ve  1 bronz madalya kazanan sporcularımızdan birinci olanlar bu yıl Polonya'da yapılacak olan Avrupa Engelliler Bilek güreşi Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecekler.

Karabük'te düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Şampiyonası büyük heyecana sahne oldu.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Bilek güreşi Şampiyonasında kulübümüz Bilek Güreşi sporcuları altıda altı yaptı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Karabük'te düzenlenen şampiyona Yenişehir Mahallesi'ndeki Merkez Spor Salonu'nda yapıldı. Şampiyonaya, 14 ilden 6'sı kadın 90 sporcu katıldı. Oturarak ve ayakta olmak üzere sağ ve sol kol kategorileri üzerinden yapılan mücadelelerde engelli sporcular derece alabilmek için ter döktü. Şampiyona sonunda dereceye girenlere madalyaları verildi.

Şampiyonada derece alan sporcularımız ise şöyle;

Metin Buğday sağ kol 3.

Mehmet Kaya sağ  ve sol kol 1.

Gökhan Seven sağ ve sol kol 1.

Yasin Urhun sağ kol 1., sol kol 2.

Celali Bulut sol kol 1.

Zeynep Yılmaz sağ ve sol kol 1.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz