Beylerbeyi`nde Yıldız Geçidi: 8-0...

İstanbul Ligi`nde mücadele eden Yıldız takımımız Beylerbeyi`ni 8-0, mağlup ederek 4`te 4 yaptı ve zirvedeki yerini korudu. Paf takımımız Beşiktaş, Süper Genç takımımız ise Kocaelispor ile berabere kalırken, B Genç takımımız Kartal`a 1-0 mağlup olmasına ra

Ümraniye Belediye Suni Çim Saha`da Beylerbeyi`ne konuk olan Nida Kaya yönetimindeki Yıldız takımımız rakibine gol yağdırdı:8-0. Yıldızlarımıza galibiyeti getiren gollere Ahmet Öztürk ve Ümit (2), Muhammed (3) ve Cihan imza attı.
Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri`nde Beşiktaş`a konuk olan İsmail Demirci idaresindeki Paf takımımız ise Murat`ın kafa golüyle ilk yarısını önde tamamladığı maçta rakibiyle 1-1 berabere kaldı. Ali Tepeler idaresindeki Süper Genç takımımız ise Gökhan`ın penaltı golüyle öne geçtiği maçta yine bir penaltı golüyşle lider Kocaelispor ile 1-1 berabere kaldı.
Balat Çim Saha`da grup ikincisi Kartal`ı konuk eden Neşet Yolcu`nun talebeleri rakibine ikinci yarıda yediği tek golle boyun eğerek 18 puanda kaldı. 7. hafta sonunda bu sezonki ilk yenilgisini alan B Genç takımımız zirvedeki yerini korudu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz