Beşiktaş-İstanbul BB:1-3

Erkekler Voleybol 1. Ligi 21. Hafta maçında Beşiktaş'a konuk olan turuncu-lacivertli ekibimiz, rakibini 20-25, 23-25, 25-18 ve 19-25 biten setler sonunda 3-1 mağlup ederek 40 puana ulaştı ve son haftaya 3. sırada girdi.

 BJK Akatlar Arena'da oynanan karşılaşmaya tempolu başlayan Erkek Voleybol takımımız oldu. Takımımız maçın başında bulduğu seri sayılarla öne geçti ve ilk teknik molaya 8-6 üstünlükle gitti. Teknik mola sonrasında da oyunu kontrol eden Voleybol takımımız ilk seti 25-20 aldı.(0-1)

İkinci sete de etkili başlayan takımımız bu seti de 25-23 aldı.(0-2)

Siyah-beyazlılar 3. sete daha organize başladı. Setin başında seri sayılar buldu ve ilk teknik molaya 8-4 üstünlükle girdi. Teknik mola sonrasında da ritmini kaybetmeyen siyah-beyazlılar oyunu önde götürmeye devam etti. Voleybol takımımız setin son bölümünde geri dönmek için bir atak yaptı ama Beşiktaş bu dönüşe izin vermedi.  Siyah-beyazlılar 3. seti 25-18 kazandı.(1-2)

Dördüncü sete yüksek bir tempoda başlayan turuncu-lacivertli ekibimiz ilk teknik molaya 8-5 önde girdi. Teknik mola sonrasında ritmini koruyan takımımız oyunu önde götürmeye devam etti. Setin sonunda oyun kontrolünü devam ettiren ekibimiz seti 25-19, maçı da 3-1 kazandı ve son haftaya 40 puanla 3. sırada girdi.

Erkek Voleybol takımımız önümüzdeki hafta sezonun son maçında konuk edeceği Arkas'tan 1 puan alması halinde şampiyonu belli edecek 4'lü play-Off'a adını yazdıracak. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz