Belediyespor Sezonu Iddiali açti..

Ikinci Futbol Ligi A Kategorisi`nde bu sezon sampiyonlugu hedefleyen futbol takimimiz, yeni sezon hazirliklarini Langa Tesislerinde teknik direktör Hüsnü Özkara yönetiminde sampiyonluk parolasiyla sürdürüyor.

"Yeni sezonda ciddi ciddi şampiyonluk mücadelesi vereceğiz" diyen Futbol Şube Sorumlumuz Abdullah Başer, teknik direktör Özkara`nın istekleri doğrultusunda nokta transferler yapıp kadro oluşumunu tamamladıklarını belirterek, ``Zaten en büyük transfer mevcut kadroyu korumak oldu. Aldığımız ek oyuncularla da aksayan mevkilerimizi takviye ettik. Artık yeni sezonda ciddi ciddi şampiyonluk mücadelesi vereceğiz`` dedi.
Yeni statüyle (A) Kategorisi`nin Birinci Süper Futbol Ligi`nden daha çekişmeli ve heyecanlı geçeceğine inandığını kaydeden Başar, ``Yeni statüye göre ilk 6 içine giren tüm kulüplerin Süper Lig`e çıkma şansı var. Bu da son haftalara kadar çekişmeli bir lig izleyeceğimizin göstergesi. Ayrıca, (A) Kategorisi`nde çalışan hocalara baktığımızda da Süper Lig`den hiç aşağıda bir kalite yok`` şeklinde konuştu.

Bu arada yeni transferler Kayseri Erciyesspor`dan Erol Kapusuz, Ünyespor`dan Serkan Özbalta, Yıldırım Bosna`dan Taner Araz, Çorumspor`dan Murat Ocak, Altınordu`dan Mesut Morgül, Adıyamanspor`dan Volkan Kocaloğlu, Kartalspor`dan Metin Hartamacı, altyapıdan Can Özgüraslantaş ve İbrahim Giray takımla birlikte çalışmalara başladı.
Hazırlıklarını 15 hazirana kadar Langa Tesislerinde sürdürecek olan Belediyespor ikinci kamp dönemini ise 15-30 Haziran tarihleri arasında Kızılcahamamda gerçekleştirecek.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz