Belediyespor Dörtlü Finalde: 3-0

Erkekler Birinci Voleybol Ligi Final Grubu`nda Tokat Belediyesi Plevnespor`u konuk eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz rakibini 26-24, 25-17 ve 25-16 biten setler sonunda 3-0 maglup edip puanini 34`e çikardi ve bitime 1 hafta kala adini dörtlü finale yazdird

Haldun Alagaş Spor Salonu`nda yapılan karşılaşmada ligin güçsüz takımlarından Tokat Belediyesi Plevnespor`u konuk eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz, çekişmeli geçen ve uzatmaya giden ilk seti zorlanmasına rağmen 26-24 kazanarak seride öne geçti: 1-0.
İkinci sette güçsüz rakibi karşısında oyunun kontrolünü tamamen eline alan ekibimiz, bu seti 8 sayı farkla 25-17 önde bitirdi ve seriyi 2-0 yaptı.
Üçüncü sette de Tokat Belediyesi Plevnespor karşısında etkili oyununu sürdüren ekibimiz seti 25-16 maçı da 3-0 kazanarak puanını 34`e çıkardı ve 4. sıradaki yerini garantileyerek bitime 1 hafta kala adını dörtlü finale yazdırdı.
Halk Bankası, Fenerbahçe, Arkas ve Belediyesporumuz katılacağı ve Türkiye Ligi Şampiyonunun belli olacağı dörtlü final maçlarının ilk ayağı Konya`da ikinci ayağı ise Muğla`da oynanacak.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz