Belediyespor`da Özkara devri...

Türkiye Ikici Futbol Ligi A Kategorsi`nde mücadele eden Istanbul Büyüksehir Belediyespor Kulübü, Ugur Tütüneker`den bosalan teknik direktörlük görevine Hüsnü Özkara`yi getirdi.

Daha önce Konyaspor`u Süper Lig`e çıkaran ve geçen sezon da Kayserispor`da görev yapan Özkara, Kulüp Başkanımız Nuri Albayrak, Genel Sekreterimiz Osman Aşkın Bak, Futbol Şube Sorumlumuz Abdullah Başer ve yönetim kurulu üyemiz Hasan Morgil`in de hazır bulunduğu imza töreninde kendisini 1 yıllığına Turuncu-Lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı
Yeni sezonda iddialı bir takım kuracaklarını kaydeden kulüp başkanımız Nuri Albayrak, "Hüsnü Özkara gibi deneyimli bir teknik adamı takımın başına getirerek bunun ilk adımını attık. Onun vereceği raporlar doğrultusunda transfer çalışmalarımızı da sürdüreceğiz" diye konuştu.
İkinci Lig`de UEFA kriterlerine uygunluk lisansı alan tek kulüp olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi`ne gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Özkara ise, yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve bu hedefe ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirtti.
Yeni sezonda Özkara`nın yardımcılıklarını Serhat Güller ve kaleci antrenörü Atilla Uzuncan yapacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz