Belediye Ankara SGK`ya Acımadı?

Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi`nde şampiyonluk mücadelesi veren turuncu-lacivertli ekibimiz sahasında konuk ettiği Ankara SGK`yı 3-0 mağlup ederek zirve takibini sürdürdü. Genç takımımız da rakibini 2-0`la geçmesini bildi.

Haldun Alagaş Spor Salonu`nda oynanan müsabakada SGK ile karşı karşıya gelen Erkek Voleybol takımımız rakibini 25-19, 25-17 ve 30-28 biten setler sonunda 3-0 mağlup ederek 32 puana ulaştı ve 2. sıradaki yerini korudu.
Karşılaşmaya iyi bir başlangıç yapan ekibimiz teknik molalara açık farkla önde girdiği ilk seti 25-19, ikinci seti ise 25-17 kazanarak seriyi 2-0 yaptı.
Üçüncü sette toparlanan Ankara SGK karşısında zorlanan ekibimiz 24-22 geride olduğu sette eşitliği sağlayarak maçı uzatmaya taşıdı. Nefesleri kesen uzatma bölümünde rakibine 30-28 üstünlük sağlayan turuncu-lacivertli ekibimiz, salondan 3-0 galip ayrılarak galibiyet serisini sürdürdü ve 32 puana ulaşarak lider Arkas`ı takibini sürdürdü.
GENÇLER SERİYİ SÜRDÜRDÜ
Aynı salonda oynanan Gençler Ligi müsabakasında ise turuncu-lacivertli ekibimiz rakibini 2-0 mağlup ederek 34 puana ulaştı ve Arkas`ı takibini sürdürdü.
İsa. Yankı, Fatih, Çağlar, Oğuz, Muhammed, Burak (L), Zeynel, Kaan ve Tunay`ın forma şansı bulduğu maça iyi başlayan Genç Erkek Voleybol takımımız teknik molalara önde girdiği ilk seti 25-17 kazanmasını bildi.
İkinci sette de rakibi karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Gençlerimiz seti 25-19 maçı da 2-0 kazanarak 34 puana ulaşıp zirve inadını sürdürdü.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz