Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası

Trabzon'da gerçekleştirilen turnuvada sporcularımız 46 altın, 25 gümüş ve 12 bronz olmak üzere toplamda 83 madalya elde etti.

5-7 nisan 2019 tarihleri arasında Trabzonda 35 kulüpten 103 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuvaya İstanbul BBSK damga vurdu. 


Yüzücülerimiz 46 altın, 25 gümüş ve 12 bronz madalya toplam 83 madalyanın sahibi oldu. Sporcularımız ayrıca Sporcularımız yarışmalarda 6 adet Dünya şampiyonası A Barajı, 6 Adet Dünya Şampiyonası B barajı geçme başarısını gösterdi. 

Sporcularımızın dereceleri;

ALPER CEYLANTEPE: 
400m serbest - ikinci 
50m serbest - üçüncü
100m serbest - ikinci
 
BEYTULLAH EROĞLU: 
50m kelebek - birinci
50m serbest - birinci
50m sırtüstü - birinci
100m serbest - birinci  
 
BÜLENT OTURAKÇI: 
50m kelebek - ikinci
50m serbest - ikinci
50m sırtüstü - ikinci
100m serbest - ikinci
  
CANER AŞKIN: 
50m serbest - birinci
100m sırtüstü - birinci
200m serbest - birinci
50m sırtüstü - birinci
 
ELİF İLDEM: 
50m serbest - birinci
100m sırtüstü - birinci
50m sırtüstü - birinci
   
HAMİT DEMİR: 
50m kurbağa - ikinci
50m serbest - birinci
50m sırtüstü - birinci
100m serbest - birinci 
150m karışık - birinci
 
KORAL BERKİN KUTLU: 
50m kelebek - üçüncü
50m serbest - üçüncü
200m serbest - birinci
100m serbest - üçüncü  
 
KÜBRA HAMURCU: 
400m serbest - ikinci
100m kurbağa - üçüncü
50m serbest - ikinci
200m karışık - ikinci
100m serbest - üçüncü  
100m sırtüstü - ikinci 
 
MİRAÇ MOLA: 
400m serbest - ikinci
100m kurbağa - üçüncü
50m serbest - üçüncü
100m sırtüstü - ikinci
100m serbest - üçüncü  
 
MUSTAFA  ŞAR: 
100m kurbağa - birinci
50m kelebek - birinci
50m serbest - ikinci
200m karışık - birinci
100m serbest - ikinci 
 
MÜCAHİT SUNAR: 
400m serbest - birinci
50m serbest - ikinci
100m kelebek - ikinci
100m serbest - ikinci  
100m sırtüstü - üçüncü 
 
NECMİ KAAN ÇAVUŞER: 
50m serbest - birinci
100m kelebek - birinci
200m karışık - birinci
100m serbest - birinci  
 
NİL ŞAHİN: 
400m serbest - birinci
100m kurbağa - ikinci
50m kelebek - birinci
50m serbest - birinci
100m sırtüstü - birinci
200m karışık - birinci
100m serbest - birinci

NURGÜL KAÇAR: 
50m serbest - üçüncü  
400m serbest - üçüncü
100m serbest - ikinci 
 
RÜVEYDA ARSLANTAŞ: 
400m serbest - birinci.
50m serbest - ikinci
100m kelebek - birinci
100m serbest - birinci
100m sırtüstü - ikinci
 
UĞUR ŞENEL: 
400m serbest - birinci.
50m serbest - birinci 
100m sırtüstü - birinci
100m serbest - birinci  
 
UĞURCAN ÖZER: 
100m kurbağa - birinci
50m serbest - birinci 
100m sırtüstü - birinci
200m karışık - birinci
100m serbest - birinci 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz