Bedensel Engelliler'e moral yemeği...

İstanbul'da kulübümüzün ev sahipliğinde devam eden 2. Uluslararası Bedensel Engelliler Yüzme Eğitim Kampı ve Yarışları'nda yer alan Ülkeler'in, Antrenör, Yönetici ve Sporcuları yemekte bir araya geldi.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor A.Ş. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü ve Sırbistan Niş Üniversitesi Spor Akademisinin işbirliğiyle organize edilen 2. Uluslararası Bedensel Engelliler Yüzme Eğitim Kampı'na katılan Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Belçika, Malta, Slovenya, Karadağ ve Kanada'dan katılan toplam 55 kişi ve kulübümüz Bedensel Engelli Yüzme Takımı  İstanbul  Büyükşehir  Belediyesi  Sosyal  Tesislerinde  akşam  yemeğinde  buluştular.

Ev sahipliğini  İstanbul  Büyükşehir  Belediyesi  Genel  Sekreter  Yardımcısı  Nihat  Macit'in  yaptığı  yemeğe İstanbul  Büyükşehir  Belediyesi  Engelliler  Müdürü,  Bağcılar  Engelliler  Birimi,  spor  kulüpleri  ve kulübümüz  Engelli  Yüzme Branşı  Sorumluları ile sporcuları katıldı. İstanbul'un  tanıtıldığı  gecede  İSEM  X  Gurubu konser verdi. 

9 Kasım 2014 tarihinde sona erecek anlamlı Organizasyonla, konusunda uzman Öğretim Üyeleri ve Eğitmenlerin bilgilerini paylaşmak, yurt dışından gelen sporcularla birlikte kendi sporcularımızı rekabet havasına sokarak, sporcuların 2015'te yapılacak olan Dünya Şampiyonası ve 2016 yılında Brezilya'da yapılacak olan Rio Yaz Paralimpik Oyunlarında en iyi şekilde hazırlanmaları sağlanacak.  

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz