Bedensel Engelli Yüzücülerimiz Avrupa Vizesi aldı.

Brezilya'da yapılan Uluslar arası Bedesel Engelliler Yüzme Şampiyonası'nda başarılı bir performans ortaya koyan sporcularımız Beytullah Eroğlu, Hamit Demir ve Bülent Oturakçı Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı kazandı.

 Brezilya'nın San Paulo kentinde yapılan Uluslar arası Bedensel Engelliler Yüzme şampiyonasına Brezilya, Avusturalya, Rusya, Kolombiya, Çin, Kore, Hindistan, South Afrika ve Türk milli takımı mücadele etti, Klasifikasyon ve Yüzme yarışlarının aynı anda yapıldığı şampiyonada sporcularımız 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Bu yarışmalar sonucunda kulübümüz sporcularından Beytullah Eroğlu, Hamit Demir ve Bülent Oturakçı Hollanda'da yapılacak olan Avrupa şampiyonalarına gitme hakkı kazandı.

Ülkemiz adına yarışan sporcuların isimleri ve kulüpleri aşağıda yer almaktadır..

   BREZİLYA YARIŞ SONUÇLARI

ADI SOYADI

S

MESAFE

DERECE

SKOR

KULÜBÜ

BEYTULLAH EROĞLU

S 5

200 M Karışık

3.30.00

1

İSTANBULBBSK

HAMİT DEMİR

S 4

50 M Kelebek

1.26.72

1

İSTANBULBBSK

SEFA YURTKÖLESİ

S 2

50 M Kurbağalama

1.54.67

1

MANİSA SK

BEYTULLAH EROĞLU

S 5

50 M Sırtüstü

45.98

2

İSTANBULBBSK

BEYTULLAH EROĞLU

S 5

50 M Kelebek

40.84

2

İSTANBULBBSK

HAMİT DEMİR

S 4

50 M Sırtüstü

1.14.41

2

İSTANBULBBSK

HAMİT DEMİR

S 3

50 M Kurbağalama

1.21.54

3

İSTANBULBBSK

SEFA YURTKÖLESİ

S 2

50 M Sırtüstü

2.26.08

3

MANİSA SK

SEFA YURTKÖLESİ

S 2

50 M Serbest

1.41.46

3

MANİSA SK

BÜLENT OTURAKÇI

S 6

50 M Kelebek

52.84

3

İSTANBULBBSK

MUSTAFA ŞAR

S 6

50 M Kelebek

53.61

4

İSTANBULBBSK

RÜMEYSA RAVZA ORMANCI

S 7

50 M Sırtüstü

1,03.97

4

İSTANBULBBSK

RÜMEYSA RAVZA ORMANCI

S 7

100 M Sırtüstü

2.14.31

4

İSTANBULBBSK

SALİHCAN ÜLGER

S 7

400 m Serbest

8.17.17

4

İSTANBULBBSK

RÜMEYSA RAVZA ORMANCI

S 7

100 M Kurbağalama

3.31.24

5

İSTANBULBBSK

RÜMEYSA RAVZA ORMANCI

S 7

50 M Serbest

55.37

5

İSTANBULBBSK

BÜLENT OTURAKÇI

S 6

50 M Serbest

41.50

5

İSTANBULBBSK

MUSTAFA ŞAR

S 7

100 M Kurbağalama

1.57.83

6

İSTANBULBBSK

BÜLENT OTURAKÇI

S 6

100 m Serbest

1.41.89

6

İSTANBULBBSK

SALİHCAN ÜLGER

S 6

100 M Kurbağalama

4.14.85

7

İSTANBULBBSK

SALİHCAN ÜLGER

S 7

100 m Serbest

1.47.40

7

İSTANBULBBSK

SALİHCAN ÜLGER

S 7

100M Sırtüstü

2,04,58

7

İSTANBULBBSK

MUSTAFA ŞAR

S 6

100 M Sırtüstü

DSQ

 

İSTANBULBBSK

 

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz