Basketbol ve Voleybol antrenörlerimiz, Spor İstanbul eğitmenlerine kurs veriyor

Basketbol ve voleybol antrenörlerimiz, İBB iştiraki Spor İstanbul bünyesinde görev yapan eğitmenlerin yetkinliklerini geliştirmek ve ders süreçlerini en verimli şekliyle yürütebilmelerini sağlamak amacıyla eğitimler veriyor.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde başlayan eğitim programı 4 gün sürecek. Toplam 20 saatlik eğitim programı kapsamında, Spor İstanbul bünyesinde görev yapan basketbol ve voleybol eğitmenlerinin yetkinliklerini geliştirmek ve eğitim süreçlerini en verimli şekliyle yürütebilmelerini sağlamak amacıyla eğitimler veriliyor.

Basketbol ile başlayan programda, İstanbul BBSK Erkek Basketbol A Takımı Antrenörümüz ve Altyapı Koordinatörümüz Alaeddin Yakan, 2 saat süren bir eğitim verdi. Yakan’a yardımcıları Senad Güneş, Engin Deniz ve Ali Başaran ile İstanbul BBSK U-14 ve U-16 Takımlarımız eşlik etti.

Eğitim programı basketbolun ardından voleybol ile devam edecek. Voleybol Kadın Takımları Başantrenörümüz Erdim Berber ve yardımcısı Muharrem Polatdemir, teorik ve uygulamalı eğitimler verecek.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz