Basketbol Takımımıza teşekkür yemeği...

Spor Toto Basketbol 1. Ligi'nin 2. yarısında gösterdiği başarılı performansla ligde tutunmayı başaran Basketbol takımımıza, Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer kulübümüz adına teşekkür yemeği verdi.

Ramazan Bingöl et lokantasında verilen yemeğe Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer, Genel Müdür Yardımcımız Murat Beytekin, Basketbol A Takım teknik heyeti ve sporcular katıldı.

Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer, başkanımız Bahattin Ulusan'ın cenaze nedeniyle yemeğe katılamadığını  ve tüm takıma ligde kalma başarısı gösterdikleri için teşekkür ettiğini belirterek başladığı konuşmasında , 'Öncelikle başta  Nihat İziç ve  Eruğrul Erdoğan  olmak üzere, tüm teknik heyete, menajerlerimize, sağlık ekibimize ve sporcularımıza verdikleri onurlu mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Sezona istediğimiz gibi başlayamadık ve kötü günler yaşadık. Ancak 2 galibiyetle başladığımız ikinci yarıda muhteşem bir geri dönüşe imza attık ve lige tutunduk. Bundan sonra teknik ekibimiz ve idari yönetimimizin kararı doğrultusunda yeni sezonun planlamasını yapacağız. Bazı oyuncularımız kalacak bazılarıyla yollarımızı ayıracağız. Ancak bu ayrılık profesyonellik gereği olacak herhangi bir ihtiyacınızda kapımız hepinize açık kalacak' dedi.

2016 Yılının Olimpiyat yılı olduğuna değinen ve kulübümüzün Olimpiyatlara en fazla sporcu gönderen kulüp olduğuna dikkat çeken Tuncer, 'Sizler Dünyanın en büyük spor kulübünün bir parçasısınız. Birçok branşta faaliyet gösteren başarılı bir kulübüz. Kulübümüz 3 medeniyete başkentlik yapmış olan İstanbul'un adını ve namını taşıyan tek kulüp ve içerisinden de başarılı sporcuların yanı sıra devlet adamları da çıkarmış bir kulüp. Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan bu kulübün sporcusu olmanın yanı sıra aynı zamanda başkanlığını yapmıştır. Bu doğrultuda önümüzdeki sezon çıtayı daha da yükselterek Avrupa Kupaları'na katılma mücadelesi veren ve ülkemizi orada başarıyla temsil eden bir takım olmayı hedefliyoruz' diyerek sözlerini tamamladı.

Yemekte konuşan Baş Antrenörümüz Ertuğrul Erdoğan ise, 'Umutlarına tükendiği bir noktadan çok önemli bir başarıya imza atarak bugün burada bu mutlu tablonun bir parçası olmak çok önemli. Bu başarıda gerek siz sporcularımızın, gerekse kulüp yönetimimizin payı çok önemli. Hiçbir şey tek başına bir anlam ifade etmiyor.  Burada yönetimimizin önemli payı var. Üst üste ligde kötü sonuçlar alan çok takım oldu ancak takımına güvenip sahip çıkarak ödemeleri düzenli yapan kulüp yönetimimiz bu başarıda önemli paya sahip. Tabi burada teknik ekibime sağlık ekibime ve idari kadroya da teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Artık önümüze bakma zamanı. Bu sezondan dersler çıkararak yeni sezonun planlamasını yapacağız' şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz