Basketbol takımımız sezonu açtı.

Spor Toto Basketbol Ligi'nde mücadele veren İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz yeni sezon hazırlıklarına Cebeci Spor Kompleksi'nde başladı. Turuncu-Lacivertli ekibimiz 17-27 Ağustos tarihleri arasında hazırlık kampını Kartepe'de sürdürecek.

 Yeni sezon hazırlıklarına Baş Antrenörümüz Ertuğrul Erdoğan yönetiminde Cebeci Spor Salonu'nda kondisyon ağırlıklı idmanlarla start veren Basketbol takımımız çalışmalarını 17-27 Ağustos tarihleri arasında Kartepe'de sürdürecek.

Kampın ardından İstanbul'a dönecek olan Basketbol takımımız 31 Ağustos'ta Darüşşafaka Doğuş, 8 Eylül'de Pınar Karşıyaka, 9 Eylül'de Acıbadem Üniversitesi, 11 Eylül'de Anadolu Efes ile hazırlık maçı yapacak.

Turuncu-lacivertli ekibimiz daha sonra İtalya'ya giderek 14 ve 15 Eylül tarihlerinde 2 hazırlık maçı yaparak yurda dönecek.

21-24 Eylül tarihleri arasında Bursa'da Tofaş Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde düzenlenecek olan Cevat Soydaş Turnuvası'na katılacak olan Basketbol takımımız,  29 Eylül'de Cebeci Spor Salonu'nda Banvit ile yapacağı son hazırlık maçıyla ligin provasını yapacak. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz