Başkanımızdan Şampiyon Taekwondocularımıza tebrik

Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Konya'da yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda Bay, Bayan ve Genel Klasman'da büyük bir başarı göstererek şampiyon olan Taekwondo takımımızı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 Konya'da yapılan Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda 5 altın, 3 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 9 madalya alarak 3 kulvarda şampiyonluğa ulaşan Taekwondo takımımız, kupalarıyla başkanımız Bahattin Ulusan'ı ziyaret etti. Bayanlar, Erkekler ve Genel Klasman olmak üzere 3 kulvarda şampiyonluk kupasını müzemize getiren Taekwonda takımını bu başarısından dolayı tebrik eden ve başarıların devamını beklediğini belirten Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, '1998 yılında kurulan Taekwondo takımımız ilk defa bir şampiyonada 3 kulvarda şampiyon olarak önemli bir başarı yakalayarak bizleri gururlandırdı. Bu başarının mimarı olan sporcu, teknik heyet ve yöneticilerimizi tebrik ederim. Bu başarının yanı sıra şimdiden Rio Olimpiyatlarına gitme hakkı kazanan sporcularımız Servet Tazegül ve Nur Tatarla da camia olarak ayrı bir gurur yaşadık. Tüm branşlarda ana hedefimiz olan Olimpiyatlara en iyi şekilde hazırlanmak için biz de üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz' dedi.

Taekwondo Şube Sorumlumuz Turgut Babuşçu ise Başkanımız Bahattin Ulusan'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, 'Kazanılan başarılar tesadüf değil. Önce Avrupa Kulüpler Şampiyonası, şimdi de Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda aynı başarıları tekrarlama başarısı gösterdik ve kupalara adeta ambargo koyduk. Çalışmalarımız aynı hırs ve azimle devam edecek ve ana hedefimiz olan Olimpiyatlara bu başarımızı daha iyi bir şekilde taşıyıp Ay-Yıldızlı bayrağımızı Rio'da dalgalandırmak istiyoruz' diye konuştu  

Ziyaretin ardından Başkanımız Bahattin Ulusan teknik heyet ve sporculara çikolata ikram etti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz