Başkanımızdan Basketbol takımına teşekkür yemeği

Başkanımız Bahattin Ulusan, Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Basketbol Takımımıza bu hafta oynanacak ve sezonun son maçı olan Gaziantep Basketbol müsabakası öncesi Beyaz Köşk'te teşekkür yemeği verdi.

Emirgan Korusu'nda yer alan Beyaz Köşk'te verilen yemekte Basketbol Şube Sorumlumuz Yavuz Selim Tuncer ve Genel Koordinatörümüz Murat Beytekin de hazır bulundu.

Başkanımız Bahattin Ulusan yemekte yaptığı konuşmada; '2016-2017 Basketbol Sezonunda gösterdikleri iyi niyetli performans için başta teknik heyet olmak üzere tüm sporculara teşekkür ediyorum. Sezon başında sakatlıklardan kaynaklanan olumsuzluklar yaşadık. Yönetim olarak da bunun farkındayız, ama takımın genel performansından  memnunuz. Bu hafta sezon son maçı olan Gaziantep Basketbol maçını da alarak sezonu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Önümüzdeki yıl büyük bir ihtimalle Avrupa kupalarına katılacağız. Bu sporcu topluluğu ile eminim ki İstanbul Büyükşehir Belediyespor olarak Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Teknik heyet ve sporcular ile birlik ve beraberlik içinde olduğumuz takdirde hedeflerimize ulaşmamıza inanıyorum. Kulübümüze katkıları için başta Teknik heyet ve tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz