Başkanımız Voleybolcularımızla yemekte buluştu.

Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan, Voleybol takımı, Yönetici, Antrenör ve Sporcularıyla yemekte bir araya geldi ve ligin ikinci yarısına başarılı bir giriş yaparak ligde 2. sıraya yükselme başarısı gösteren Erkek Voleybol takımımıza başarılarının devamını diledi.

Voleybol takımıyla Mabeyin Restaurant'ta düzenlenen yemekte bir araya gelen kulüp başkanımız Bahattin Ulusan, ligde yükselişini sürdürerek zirveye ortak olan takımımıza hafta sonu Maliye Milli Piyango ile oynayacağı müsabaka için başarı dileğinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan'ın yanı sıra Voleybol Şube Sorumlularımız Faruk Çetin ve Orhan Erdemir de yemekte yer alarak sporcularımıza destek verdi. 22 branşta ülke sporuna hizmet vererek Amatör Sporun  Lokomotifi konumunda olduğumuza dikkat çeken başkanımız Ulusan, 'Burada bir arada bulunmamıza vesile olan Şube Sorumlularımız Orhan Erdemir ve Faruk Çetin başta olmak üzere, antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Bünyemizde bulundurduğumuzu 40 bin sporcuyla Dünyanın en büyük amatör spor kulübü  konumundayız. Voleybol 1. Ligi'nin de köklü  ekiplerinden bir tanesiyiz. Şu an aldığımız başarılı sonuçlarla ligde iddialı bir konuma geldik ve şampiyonluk yarışına ortak olduk. Bizim kulüp olarak siz sporcularımızdan beklentimiz öncelikle fair-play ruhu içinde spor arenasında yer almanız ve bu bilinçle başarı kovalamanız. Bu doğrultuda er ya da geç hedeflediğimiz başarıyı yakalarız.' dedi.

Yemekte söz alan takım kaptanımız Özkan Hayırlı ise, 'Zorlu bir periyoda bu moral yemeği ile başlamak bizleri mutlu etti. İnşallah ligin kalan bölümünde bu başarımızı sürdürür ve camiamızı hedeflediği noktaya taşırız. Sporcu arkadaşlarım bu beklentinin bilincinde. Allah sakatlıksız ve başarılı bir sezon nasip etsin' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz