Başkanımız Voleybolcularımızla yemekte buluştu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Voleybol takımı, Yönetici, Antrenör ve Sporcularıyla yemekte bir araya geldi ve sporculara hafta sonu başlayacak olan 2014-2015 Voleybol sezonu öncesi başarı diledi.

 Voleybol takımıyla Vera Restaurant'ta düzenlenen yemekte bir araya gelen kulüp başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, sporculara yeni sezon öncesi ve sezon ilk maçında karşılaşacağımız Gümüşhane Torul müsabakasında başarı dileğinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Başkan Vekilimiz Hasan Morgil, Muhasip Üyemiz Faruk Çetin ve eski yöneticilerimizden Mehmet Soylu'da yemekte yer alarak sporcularımıza destek verdi. 3 medeniyete başkentlik yapmış ve 17 milyon nüfusa sahip İstanbul'un desteğini arkalarında hissetmeleri gerektiğine dikkat çeken başkanımız Çamlı Sakatlıksız başarı dolu bir sezon diledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun bünyesinde bulundurduğu 40 bin sporcuyla Dünyanın en büyük amatör spor kulübü olduğuna dikkat çeken Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Burada bir arada bulunmamıza vesile olan Şube Sorumlumuz Orhan Erdemir başta olmak üzere, Antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Voleybol 1. Ligi'nin köklü  ekibi olarak sezona başlayacağız. Bizim kulüp olarak siz sporcularımızdan beklentimiz öncelikle ahlak ve maneviyata sahip bireyler olarak spor arenasında yer almanız ve bu bilinçle başarı kovalamanız. Milli Bilince sahip  ve ahlaklı maneviyatı olan sporcular er ya da geç hak ettiği başarıyı yakalayacaktır.' dedi.

Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, '3 Medeniyete başkentlik yapmış olan çok değerli bir mirasa sahip olan İstanbul'un adını taşıyan kulübümüz İstanbul Büyükşehir Belediyespor köklü bir tarihe sahip olmakla birlikte 18 branşta Türk sporuna hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük Amatör spor kulübünün bünyesinde yer alan ve aynı zamanda 3 büyük medeniyete başkentli yapmış İstanbul özelinde ülkemizi temsil eden sporcular olarak,  sizlerden beklentimiz büyüktür. Bu beklentiye cevap verecek bilince sahip sporcularsınız. Allah başarılarınızı daim etsin' diyerek sözlerini tamamladı. Yemekte söz alan takım kaptanımız Özkan Hayırlı ise, 'Zorlu bir sezona bu moral yemeği ile başlamak bizleri mutlu etti. İnşallah başarılı bir sezon geçirerek hem camiamıza hem de İstanbul'a yakışır başarılı bir sezon geçiririz. Sporcu arkadaşlarım bu beklentinin bilincinde. Allah sakatlıksız ve başarılı bir sezon nasip etsin' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz