Başkanımız Tekvandocularla yemekte buluştu..

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Taekwondo takımı, Yönetici, Antrenör ve Sporcularıyla yemekte bir araya geldi ve sporculara Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası müsabakası öncesi başarı diledi.

 Taekwondo takımıyla düzenlenen yemekte bir araya gelen kulüp başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası için çalışmalarını Cebeci Spor Kompleksi'nde sürdüren sporculara bu zorlu müsabaka öncesi başarı dileğinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Genel Sekreterimiz Yavuz Selim Tuncer, Genel Müdürümüz Ahmet İlbar, Genel Koordinatörümüz Sebahattin Keskin ve Taekwando  Şube Sorumlumuz Turgut Babuşçu da yemekte yer alarak sporcularımıza destek verdi.

İstanbul gibi 3 medeniyete başkentlik yapmış ve birçok etnik unsuru bünyesinde barındıran ve kültürel çeşitliği olan bir metropol kentin desteğini arkalarında hissetmeleri gerektiğine dikkat çeken başkanımız Çamlı sakatlıksız başarı dolu bir sezon diledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun bünyesinde bulundurduğu 40 bin sporcuyla Dünyanın en büyük amatör spor kulübü olduğuna dikkat çeken Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Burada bir arada bulunmamıza vesile olan Şube Sorumlumuz Turgut Babuşçu başta olmak üzere, Antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Tüm branşlarda olduğu gibi Taekwondo branşında da önemli ve köklü bir yapıya sahibiz. Bizim kulüp olarak siz sporcularımızdan beklentimiz öncelikle ahlak ve maneviyata sahip bireyler olarak spor arenasında yer almanız ve bu bilinçle başarı kovalamanız. Milli Bilince sahip  ve ahlaklı maneviyatı olan sporcular er ya da geç hak ettiği başarıyı yakalayacaktır.' dedi.

Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'İstanbul Büyükşehir Belediyespor köklü bir tarihe sahip olmakla birlikte 15 branşta Türk sporuna hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük Amatör spor kulübünün bünyesinde yer alan ve aynı zamanda 3 büyük medeniyete başkentli yapmış İstanbul özelinde ülkemizi temsil eden sporcular olarak,  sizlerden beklentimiz büyüktür. Bu beklentiye cevap verecek bilince sahip sporcularsınız. Allah başarılarınızı daim etsin' diyerek sözlerini tamamladı.

Şube Sorumlumuz Turgut Babuşçu ise 'Ameliyat olmuş olmasına rağmen buraya gelme ve bizi ağırlama nezaketinde bulunan kulüp başkanımıza teşekkür ederiz. İnşallah bu birliktelik daha büyük başarılara vesile olacak' dedi.

Genel Sekretimiz Yavuz Selim Tuncer de, tüm branşları bir araya geldiği bir tanışma ve dayanışa gecesi düzenleyerek bu kaynaşmayı daha da sağlamlaştırmak istediklerini söylerken, Genel Müdürümüz Ahmet İlbar, Uluslararası başarıları olan sporcuların Cebeci'de devam eden altyapı çalışmalarında bizzat görev alarak genç nesile tecrübelerini aktarmaları gerektiğine dikkat çekti.

Yemekte söz alan takım kaptanımız Bahri Tanrıkulu ise, 'Zorlu bir müsabaka öncesi yaptığımız kampa bu moral yemeği ile başlamak bizleri mutlu etti. İnşallah bize verilen desteği boş çıkartmayıp hem camiamıza hem de İstanbul'a yakışır başarılı bir sezon geçiririz. Sporcu arkadaşlarım bu beklentinin bilincinde. Allah sakatlıksız ve başarılı bir sezon nasip etsin' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz