Başkanımız Şampiyon Karatecilerimizi tebrik etti.

Fransa'da yapılan Avrupa Şampiyonası'nda başarılı bir performans ortaya koyarak 1 altın, 5 gümüş ve 1 bronz madalya alarak kürsüyü adeta parselleyen Karatecilerimizi Başkanımız Bahattin Ulusan makamında kabul ederek, bu önemli başarıya imza atan sporcularımızı tebrik etti.

 Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan Montpellier'de yapılan Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımımızın kazandığı 1 altın, 5 gümüş ve 6 bronz madalyanın, 1 altın, 5 gümüş ve 1 bronzunu alarak önemli bir başarı gösteren Karatecilerimizi tebrik etti.  Avrupa Şampiyonası'ndan kazanılan bu başarının kendilerini gururlandırdığını belirten Başkanımız Bahattin Ulusan, 'Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum ve bu başarıların devamını bekliyorum. Siz bu başarı çıtasını daha da yukarı çıkarmaya, biz de size elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.  Bu başarılarda emeği olan gerek Branş yöneticimiz Fatih karaca, gerekse antrenörlerimiz Murat Delihasan ve Husame Özmen'i de ayrıca tebrik ediyorum' diye konuştu.

Avrupa Şampiyonası'nda sporcularımızdan Uğur Aktaş 84 kiloda ferdi yarışlarda 1., Takım yarışlarında ise 2. sırada yer alarak, 1 altın ve 1 gümüş madalya,

Erman Eltemur 75 kiloda ferdi yarışlarda ve takım yarışlarında Avrupa 2.'si olarak 2 gümüş madalya,

Aykut Kaya 60 kiloda ferdi yarışlarında Avrupa 2.'si olarak 1 gümüş madalya,

Alpaslan Yamanoğlu takım yarışlarında Avrupa 2.'si olarak 1 gümüş madalya,

Rıdvan Kaptan takım yarışlarında Avrupa 2.'si olarak 1 gümüş madalya,

Merve Çoban ise 61 kilo ferdi yarışlarında 2., Takım yarışlarında ise 3. olarak 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazanarak Milli takımın başarısına katkı sağlamış ve kulübümüzün gururu olmuşlardı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz