Başkanımız  Poomsea Şampiyonları'nı tebrik etti.

Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan Peru'da yapılan Taekwondo Poomsea Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu olan sporcularımız Kübra Dağlı, Emirhan Muran ve Ramazan Aydın'ı makamında kabul ederek başarılarından dolayı tebrik etti.

 Peru'nun başkenti Lima'da yapılan 10. Dünya Taekwondo Poomsea Şampiyonası'nda başarılı bir performans ortaya koyarak Ay-Yıldızlı bayrağımızı göndere çektiren sporcularımız Kübra Dağlı, Emirhan Muran ve Ramazan Aydın Başkanımız Bahattin Ulusan'ı ziyaret etti. 
Başarılı sporcularımız tek tek tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkanımız Bahattin Ulusan, 'Yaptığımız yatırımların karşılığını almak çok güzel. 1 ay önce Rio'da tarih yazarak ülkemiz adına kazanılan 8 madalyanın 5'ine imza atan sporcularımızın ardından şimdi de genç sporcularımız Kübra Dağlı, Emirhan Muran ve Ramazan Aydın'ın Dünya Şampiyonluğu ile ayrı ve haklı bir gurur daha yaşadık. Bize bu gururu yaşatan sporcularımızı bir kez daha kutluyorum. Destek bizden madalya onlardan.' diye konuştu. 
Başkanımızı ziyaret eden Dünya Şampiyonlarımız Kübra Dağlı, Emirhan Muran ve Ramazan Aydın ise verilen destekten ötürü teşekkür edip madalyaların devamının geleceğinin sözünü verdi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz