Başkanımız Judocularımızla yemekte buluştu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Judo takımı, Yönetici, Antrenör ve Sporcularıyla yemekte bir araya geldi ve sporcuları bu zamana kadar elde edilen başarılardan ötürü kutlayıp, başarıların devamını istedi.

 Judo takımıyla Paşa Köşkü'nde düzenlenen yemekte bir araya gelen kulüp başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, sporcuları bu zamana kadar kazanılan başarılardan dolayı kutlayıp, gelecek şampiyonalarda kazanılan başarıları daha da yukarıya taşıma ve Ay-Yıldızlı bayrağımızı dalgalandırma sözü aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun bünyesinde bulundurduğu 40 bin sporcuyla Dünyanın en büyük amatör spor kulübü olduğuna dikkat çeken başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Burada bir arada bulunmamıza vesile olan Şube Sorumlumuz Seçkin Turan başta olmak üzere, Antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Başarılı bir grafik çizen ve her geçen gün daha da iyi olan Judo Branşımız bizi gururlandırmakta. Bizim kulüp olarak siz sporcularımızdan beklentimiz öncelikle ahlak ve maneviyata sahip bireyler olarak spor arenasında yer almanız ve bu bilinçle madalya kovalamanız. Milli Bilince sahip  ve ahlaklı maneviyatı olan sporcular er ya da geç hak ettiği başarıyı yakalayacaktır.' dedi.

Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Dünyanın en büyük Amatör spor kulübünün bünyesinde yer alan ve aynı zamanda 3 büyük medeniyete başkentli yapmış İstanbul özelinde ülkemizi temsil eden sporcular olarak,  sizlerden beklentimiz büyüktür. Bu beklentiye cevap verecek bilince sahip sporcularsınız. Allah başarılarınızı daim etsin' diyerek sözlerini tamamladı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz