Başkanımız Fatih Keleş, taekwondo şubemizle bir araya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, taekwondo branşı sporcularımız ve antrenörlerimizle buluştu.

Başkanımız Fatih Keleş, genel sekreterimiz Erdem Aslanoğlu, başkan vekilimiz Şirin Mine Kılıç taekwondo şubesinden sorumlu yönetim kurulu üyelerimiz Erdal Yolcu, Lemi Çelik, yönetim kurulu üyemiz Utku Erdem Özer ve denetleme kurulu üyemiz Murat Cirav, taekwondo a takım sporcularımız ve antrenörlerimizin katıldığı buluşma İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşti.

“Başarılarınızla kulübümüzü daha yukarılara taşıyacağınıza eminiz”

Buluşmada bir konuşma yapan Başkanımız Fatih Keleş sözlerine, “Sizlerin başarısı için en üst seviyede katkı sunmak bizlerin görevi” diyerek başladı. Sporcular için kulübün şartlarını en iyi noktaya getirmeye çalıştıklarını kaydeden Keleş, “Başarılarınızla kulübü daha yukarıya taşıyacağınıza eminim. En üst seviyelerde ülkemizi ve kulübümüzü temsil etmenizi istiyoruz. Kulübümüz Türk sporuna destek sağlasın istiyoruz” diye konuştu.

Nafia Kuş: “Çok şanslıyız, sporun içinden gelen yöneticilerle çalışıyoruz”

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil etme hakkı kazanan sporcumuz Nafia Kuş, Başkan Fatih Keleş ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Çok şanslıyız. Sporun içinden gelen, dilimizden anlayan bir yönetim ile çalışıyoruz. Bu yüzden mutluyuz” dedi.

Taekwondo Başantrenörümüz Uğur Güngör ise, “Son yıllarda altyapı anlamında ciddi bir başarımız var. Gençlerde 3, ümitlerde 8 sporcumuz Milli takımda. Nafia Kuş olimpiyat vizesini aldı, Hakan Rençber de kota mücadelesini sürdürüyor. Nisan ayındaki kıta elemesine hazırlanıyoruz. Bizlere her türlü imkanı sağladığınız için sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz