Başkanımız Fatih Keleş, Kadın Voleybol A Takımımızla buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanımız Fatih Keleş, Kadın Voleybol Takımımız ile bir araya geldi.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen buluşmada Başkanımız Fatih Keleş’in yanı sıra İstanbul BBSK Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Edin, Voleybol Kadın A Takımı antrenörleri ve sporcuları yer aldı.

Başkan Keleş: “Kadın voleybolunu çok önemsiyoruz, seviyoruz ve destekliyoruz”

Kadın voleyboluna çok önem verdiklerini belirten başkanımız Fatih Keleş, “Kadın voleybolunu çok önemsiyoruz, seviyoruz ve destekliyoruz. Asla geri adım atmayacağız. Elimizden gelen tüm imkanları sporcularımızla buluşturma gayreti içinde olacağız. Bizim spora bakışımız bu yönde” dedi.

“Voleybolunuzu keyif alarak oynayın” diyen Başkan Keleş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sizden üst lige çıkın, 3-0 kazanın beklentimiz yok. Türk sporuna verimli olabilecek konumlarda olun istiyoruz. Oynadığınız voleyboldan mutlu olun, keyif alarak oynayın. Kesinlikle iyi bir takım olun. Sizin sporunuzu geliştirmek adına tüm imkanları sizlerin ayağına serelim istiyoruz. Bu takımı çok daha iyi yerlerde olmasını istiyoruz. Aranızdan sporcuların milli takımda olmasını çok isterim. Tüm hedefim bu.”

Aslanoğlu: “Kadın voleybolunu bu kulüpte daha değerli olmasını istiyoruz”

Yönetim Kurulu üyemiz İbrahim Edin, kadın voleybolunda üst liglere çıkmak istediklerini belirtirken Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu ise, “Kadın voleybolunun bu kulüpte daha değerli olmasını istiyoruz. Daha yukarılara çıkacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Antrenörümüz Berber: “Hedefimiz önümüzdeki yıl lige çıkmak”

Kadın Voleybol Takımı A Takımı Antrenörü Erdim Berber ise, Avrupa’da sayılı tesislerden birine sahip olduklarının altını çizerek, “Burada sporcu yetiştirmemek mümkün olamaz. Her türlü imkanımız bulunuyor. Bu seneyi geçiş dönemi olarak görüyoruz. Hedefimiz önümüzdeki sene lige çıkmak” ifadelerini kullandı.

Kaptanımız Değirmencioğlu: “Her şey çok daha güzel oldu”

Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Seda Değirmencioğlu ise, “Yeni yönetim ile birlikte her şey çok daha güzel oldu. Her şey bambaşka bir boyuta geçti. Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyoruz. Daha iyi olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz