Başkanımız Fatih Keleş, güreş şubemizle bir araya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, serbest ve grekoromen güreş takımlarımızın antrenör ve sporcularıyla bir araya geldi.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen buluşmada Başkanımız Fatih Keleş’in yanı sıra İstanbul BBSK Güreş Şube Sorumlumuz Ethem Pişkin, Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu, Güreş Şube Koordinatörümüz İbrahim Demirtürkoğlu, serbest ve grekoromen A takımı antrenörlerimiz ve sporcularımız yer aldı. Samimi bir havada geçen buluşmada, yöneticiler ve sporcular güreş üzerine sohbet etti.

Kulüp olarak en önemli misyonlarının Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda temsil etmek olduğunu söyleyen Başkan Fatih Keleş, “Kulüp olarak her zaman sizlerin yanındayız. Sizleri başarıya götürecek ortamı oluşturmak için her türlü olanağı sunuyoruz. Sizden isteğimiz çok çalışarak ülkemizi gururlandırmanız ve uluslararası alanda bayrağımızı dalgalandırmanız” diye konuştu.

Sporcular adına konuşan Cenk İldem ise, sporcu yönetici birlikteliğinin önemini vurgulayarak, “Bu sıcak ortamı sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Kulübümüzde bir aile ortamı var. Yöneticilerimiz bizi hiç yalnız bırakmıyor, her zaman yanımızdalar. Sporcu yönetici birlikteliği başarı için önemli. Bize bu imkanları sağladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Buluşmanın ardından Başkanımız Fatih Keleş ve yöneticiler, sporcular ile aile fotoğrafı çektirdi.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz