Başkanımız Fatih Keleş, bedensel engelli yüzme şubemizle buluştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fatih Keleş, Bedensel Engelli Yüzme branşındaki sporcularımız ve antrenörlerimizle bir araya geldi.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşen buluşmada Başkanımız Fatih Keleş’in yanı sıra genel sekreterimiz Erdem Aslanoğlu, başkan vekilimiz Şirin Mine Kılıç, bedensel engelli şubeden sorumlu yönetim kurulu üyelerimiz Adem Kuyumcu, Utku Erdem Özer, yönetim kurulu üyelerimiz Lemi Çelik, İbrahim Özkan, denetleme kurulu üyemiz Murat Cirav, bedensel engelli yüzme sporcularımız ve antrenörlerimiz yer aldı.

“OLİMPİYAT KOTASI ÖNEMLİ ANCAK SİZLERİN ÖZGÜVENİ DAHA ÖNEMLİ”

Görüşmede konuşan Başkanımız Fatih Keleş, sporun önünde hiçbir engel bırakmamak için çalıştıklarının altını çizerek, “Genel şartlarını iyileştirerek, kulübümüzü geliştirmeye çalışıyoruz. Sizlerin hiçbir noktada eksik kalmamanız için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizler için engel yok. Yapamayacağınız şey yok. Bizim üzerimize düşen sizlerin önünde ne engel varsa kaldırmak” dedi.

“Olimpiyat kotası almak büyük bir başarı ancak bizim için daha önemlisi sizlerin özgüvenli olması” diyen Başkan Keleş sözlerini şöyle tamamladı: “Sizlerden turnuvalara en üst seviyede katılım ve en iyi dereceleri bekliyoruz. Olimpiyat, dünya başarılarınız ülkemize ve bizlere mutluluk ve gurur verecektir. Bu kulübün sporcuları olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum.”  

BAŞANTRENÖR KURT: “DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATMAK İSTİYORUZ”

Bedensel engelli yüzme ve yüzme branşları başantrenörü Mehmet Fatih Kurt ise, olimpiyat kotalarını alabilmek için çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirterek, “Haftada 12 antrenmanımız var. Bir ay sonra Belarus’ta düzenlenecek turnuvada kotalar netleşecek. Olimpiyat için 2 kotamız garanti, 4 kota için mücadelemiz sürüyor. Desteklerinden dolayı başta başkanımız Fatih Keleş olmak üzere tüm yönetimimize teşekkür ediyoruz. Sizlerle daha büyük başarılara imza atmak istiyoruz” dedi.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz