Başkanımız Fatih Keleş, basketbol takımımızla bir araya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanımız Fatih Keleş, basketbol a takımımız sporcularıyla buluştu.

İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde düzenlenen buluşma programına Başkanımız Fatih Keleş’in yanı sıra İstanbul BBSK Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu, Basketbol Şubeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Edin ve Basketbol A Takımımız sporcuları katıldı.

Başkan Keleş: “Hedefimiz Milli takımlara oyuncu yetiştirmek”

Yönetim olarak altyapılara önem veren bir anlayışa sahip olduklarını kaydeden Başkan Fatih Keleş, “Benim spora bakışım genç arkadaşlarla mücadele vermek ve onların takımı bir yerlere taşıması. Bizim de bu sporcuları yukarılara taşımamız. Hedefimiz Milli takımlara oyuncu yetiştirmek. Bu yüzden altyapılara çok önem veriyoruz” dedi.

“Her zaman sizin arkanızda duracağız”

“Siz takımınızı hangi seviyeye taşırsanız biz sizin arkanızda duracağız” diyen Başkan Keleş, “Bir arada oynamaktan keyif alacağınız, bu sporu seveceğiniz ortamları sizlere yaratmak için çabalıyoruz. Elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Biz her zaman sizin arkanızda duracağız. En çok sevdiğimiz branş basketbol. Bu sporu yaşatmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Keleş, altyapıdan gelen genç sporcuların takımı yukarılara taşımasının çok önemli olduğunun altını çizerek sözlerini şöyle tamamladı: “Yabancı ağırlıklı bir takım olarak değil kendi çocuklarımız bizi yukarılara taşısın, buraları zorlasın istiyoruz. Bu takım seneye TB2L’de oynayacak diye düşünüyorum. Planlamamızı da ona göre yapacağız. Ama her durumda, her şartta yanınızdayız.”

İbrahim Edin: “Bünyemizden yetişen oyuncularla mücadele edeceğiz”

Basketbol Şubeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Edin, “Basketbola aşık ve bu spora gönül vermiş yöneticiler olmamıza rağmen A takımımızı üst ligden çektik. Bunun ana sebebi bütün enerjimizi daha genç, potansiyeli olan arkadaşlara yönlendirmekti. İyi bir organizasyonla takımımızı yukarıya taşımak ve üst liglerde kendi bünyemizden yetişen oyuncularla mücadele etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel Sekreterimiz Erdem Aslanoğlu ise, “Ben de eski bir basketbolcuyum. Sizin antrenmanlarınızı izlerken büyük keyif alıyorum. Gurur duyuyorum sizlerle. Hepiniz gencecik, pırıl pırılsınız. Biz A takıma değil de sizlere destek vermeyi uygun gördük. İnşallah başarınızı sürdürürsünüz” dedi.

Kaptanımız Furkan Ayça: “Çalışmalarımız bir üst lige yönelik”

Basketbol takım kaptanımız Furkan Ayça, hedeflerinin bu sene bir üst lige çıkmak olduğunu dile getirerek, “Bu ligde bizimle devam ettiğiniz, bize önem verdiğiniz için Başkanımız Fatih Keleş başta olmak üzere tüm yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. İnşallah yukarılara çıkacağız. Hedeflerimiz ve çalışmalarımız bu lige değil üst lige yönelik. İyi bir konumdayız. Grubu birinci bitirmeyi umuyoruz. Bizlere sunduğunuz tüm imkanlar için teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştu.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz