Başkanımız Çağatay Kalkancı Şampiyonlarla...

Antalya'da yapılan ferdi Türkiye Şampiyonası'nda Greko-Romen stilde 7 altının yanı sıra 1 gümüş ve 5 bronz, Serbestte ise 2 altın olmak üzere toplam 15 madalya alarak önemli bir başarıya imza atan Güreş takımımız, kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı ile bir araya geldi.

 Kulüp Başkanımız Çağatay Kalkancı, Güreş Şube Sorumlumuz Hasan Hüseyin Yaşar ile birlikte Antalya'da tarih yazarak 7 siklette de 1. olarak şampiyonluğa ulaşan Greko-Romen ve aynı şampiyonda 2 altın madalya çıkaran Serbest  Güreş takımımızı Cebeci Spor Kompleksi'nde ziyaret etti.

Başarılarından dolayı şampiyonları kutlayan Kulüp Başkanımız Çağatay Kalkancı, 'Siz Şampiyonları ayağıma çağırmak yerine ben sizin ayağınıza geldim. Başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Sizden hedefimiz olan 2016 Olimpiyatları'nda 16 siklette de yarışmacı olmanızı ve bunun neticesinde de en az 5 madalya almanızı bekliyorum. Biz size gereken desteği bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Yüreğinize, emeğinize sağlık. Daha nice başarılarda bir arada olacağız' dedi.

Daha sonra fotoğraf çekiminin ardından sporcularla vedalaşan ve başkanımız Çağatay Kalkancı, Güreş Sorumlumuz Hasan Hüseyin Yaşar ve Futbol Şube Sorumlumuz Uğur Şener ile birlikte, Judo, Basketbol, Voleybol, Tekvando, Karate ve Masa Tenisi salonlarını ziyaret ederek antrenör ve sporcularımızla sohbet ederek tesisten ayrıldı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz