Başkanımız Basketbolcularımızla yemekte buluştu.

Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Basketbol takımı, Yönetici, Antrenör ve Sporcularıyla yemekte bir araya geldi ve sporculara hafta sonu başlayacak olan 2014-2015 Basketbol sezonu öncesi başarı diledi.

  Basketbol takımıyla Paşa Köşkü'nde düzenlenen yemekte bir araya gelen kulüp başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, sporculara yeni sezon öncesi başarı dileğinde bulundu.

Sakatlıksız başarı dolu bir sezon dileyen başkanımız Çamlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun bünyesinde bulundurduğu 40 bin sporcuyla Dünyanın en büyük amatör spor kulübü olduğuna dikkat çekerek, 'Burada bir arada bulunmamıza vesile olan Şube Sorumlumuz Abdülkadir Çolak başta olmak üzere, Antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Basketbol 1. Ligi'nin yeni ekibi olarak sezona başlayacağız. Bizim kulüp olarak siz sporcularımızdan beklentimiz öncelikle ahlak ve maneviyata sahip bireyler olarak spor arenasında yer almanız ve bu bilinçle başarı kovalamanız. Milli Bilince sahip  ve ahlaklı maneviyatı olan sporcular er ya da geç hak ettiği başarıyı yakalayacaktır.' dedi.

Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, '1941 yılında İETT ile başlayan İSKİ ve İtfaiyenin katılımıyla 1990 yılında bugünkü ismimizi İstanbul Büyükşehir Belediyespor alan kulübümüz köklü bir tarihe sahip olmakla birlikte 18 branşta Türk sporuna hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük Amatör spor kulübünün bünyesinde yer alan ve aynı zamanda 3 büyük medeniyete başkentli yapmış İstanbul özelinde ülkemizi temsil eden sporcular olarak,  sizlerden beklentimiz büyüktür. Bu beklentiye cevap verecek bilince sahip sporcularsınız. Allah başarılarınızı daim etsin' diyerek sözlerini tamamladı. Yemekte söz alan takım kaptanımız Levente Bilgin ise, 'Zorlu sezona bu moral yemeği ile başlamak bizleri mutlu etti. İnşallah sezon sonu da bu şekilde başarılı bir sezonun ardından bir arada olacağız. Sporcu arkadaşlarım bu beklentinin bilincinde. Allah sakatlıkısız ve başarılı bir sezon nasip etsin' diye konuştu. 

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz