Başkanımız Avrupa Şampiyonu Atletlerimizi tebrik etti

Portekiz'de yapılan 54. Atletizm Avrupa Şampiyon Kulüpler Kros Şampiyonası'nda başarılı bir performans ortaya koyarak Ay-Yıldızlı bayrağımızı göndere çektiren sporcularımız Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan'ı ziyaret etti.

 Kulüp Başkanımız Bahattin Ulusan  Portekiz'de yapılan 54. Avrupa Şampiyon Kulüpler Kros Şampiyonasında Türkiye Atletizm tarihinde bir ilke imza atarak, Avrupa Şampiyonu olansporcularımız Cihat Ulus, Alper Demir, Ramazan Özdemir, Bekir Karayel, Vedat Günen, Muzaffer Bayram ve Antrenörümüz Mehmet Gündem'i makamında kabul ederek başarılarından dolayı tebrik etti.

Başarılı sporcularımız tek tek tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Başkanımız Bahattin Ulusan, 'Yaptığımız yatırımların karşılığını almak çok güzel.İstanbul Büyükşehir Belediyespor  ailesi olarakönce Rio'da tarih yazıp ülkemiz adına kazanılan 8 madalyanın 5'ine imza atan sporcularımızın ardından şimdi deBüyük Erkek Atletizm takımımız tarihi bir başarıya imza atarak 37 Puanla Avrupa Şampiyonu olmuş ve bu alanda ülkemize ilk altın madalyasını kazandırmıştır.Bize bu gururu yaşatan sporcularımızı ve Teknik heyetimizi bir kez daha kutluyorum. Destek bizden madalya onlardan.' diye konuştu. 

Atletizm takımı sporcuları,  verilen destekten ötürü Başkanımız Bahattin Ulusan'a teşekkür edip, madalyaların devamının geleceğinin sözünü verdi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz