Başkan Vekilimiz Kılıç, B.Eng. Okçuluk Milli Takımını ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkan Vekilimiz Şirin Mine Kılıç, sporcularımızın da yer aldığı Bedensel Engelli Okçuluk Milli Takım kampını ziyaret ederek, Tokyo 2020 yolunda başarı diledi.

Okçular Vakfı Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette, başkan vekilimiz Şirin Mine Kılıç, sporcularımız Özgür Özen, Sadık Savaş, Yağmur Şengül'ün yer aldığı Bedensel Engelli Klasik Yay Okçuluk Milli takımı ile bir araya geldi. Bedensel Engelli Okçuluk Milli Takımı Antrenörü Özcan Ediz ve Milli sporcular ile okçuluk ve bedensel engelli okçuluk üzerine sohbet eden Kılıç, Tokyo 2020 yolunda tüm sporculara başarı diledi. Kılıç, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’nda en üst seviyede madalya beklediklerinin altını çizerek, sporculara ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Milli Takımı Antrenörü Özcan Ediz ise şu ana kadar 7 sporcunun Tokyo 2020 kotası aldığını 4 sporcudan daha kota beklediklerini söyledi. Ediz ve Milli sporcular, Kılıç’a ziyaretinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz