Başkan şampiyonlarla bir araya geldi

İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, ulusal ve uluslararası güreş şampiyonalarında dereceye giren minik takım sporcularına bisiklet hediye etti.

Başkanımız Celalettin Deniztoker, İstanbul BBSK Güreş Şubesi Başakşehir alt yapı tesislerinde başarılı minik sporcularımızla bir araya geldi.

 

İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Türkiye Şampiyonası ve Balkan Şampiyonası'nda dereceye giren altyapı sporcularımıza bisiklet hediye etti.

 

Organizasyona Başkan Deniztoker'in yanı sıra Başkan Vekilimiz ve Güreş Şube Sorumlusu Enver Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ahmet Melik, Semra Yaşar ile Başakşehir Güreş Derneği yöneticileri ve sporcu aileleri katıldı.

 

Balkan Şampiyonası'nda dereceye giren İbrahim Odunkıran (1), Yusuf Talha Kara (1), Sevban Yahşi (1) hediyelerini başkanımız Celalettin Deniztoker'in elinden aldı.

 

Türkiye Küçük ve Büyük Minikler Şampiyonası'nda dereceye giren Gökhan Dinçer (1), Salih Deniz Kaplan (1),Serkan Yakup Bakır (1), Cemal Yusuf Bakır (1), Ali Mirzoev (2), Muhammed Emir Özden (2), Umalt Zaurbekov (3), Muhammet Kaan Tekten (3), Akraman Ahmetoğlu (3), Salih Özgün (3), Hasan Öz (3) ise bisikletlerini yöneticilerimizden aldı.

 

Organizasyonun ardından İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker alt yapı antrenörlerinden bilgi alarak bir süre sohbet etti. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz