Baskan Gümüsdag Karatecilerle...

Kulüp Baskanimiz Göksel Gümüsdag Karatecilerle tanisma yemeginde bir araya gelerek sporcularimiza önümüzdeki hafta Norveç`te yapilacak Avrupa Sampiyonasi öncesi moral verdi.

Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Langa Tesisleri`nde düzenlenen tanışma yemeğinde şube sorumlusu Hüseyin Pehlivan, Kulüp Müdürü Sebahattin Keskin, antrenörler Esat Delihasan, Savaş Altın, Murat Delihasan ve spocularla bir araya geldi. Önümüzdeki hafta Norveç`te yapılacak olan Avrupa Şampiyonası`nda milli forma altında mücadele edecek olan sporcularımızla tek tek tanışan ve onlara şampiyonada başarılar dileyen Gümüşdağ, Amatör sporlarda kulübümüze ve ülkemize en fazla madalya kazandıran Karatecilerimizden aynı başarıyı beklediğini belirtip onlardan madalya sözü aldı. Şampiyona dönüşünde tekrar sporcularla bir araya geleceklerini belirten Gümüşdağ, "Türkiye`de Amatör sporun lokomotifi haline gelen kulübümüzü özellikle Cebeci`de yapımı devam eden tesisin de bitmesiyle daha sağlıklı bir altyapıya kavuşturup bize büyük başarılar kazandıran sporcularımıza daha iyi bir ortam sağlayarak daha da büyük başarılara imza atacağız" dedi.

................................................................................................................................
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz