Baskan?dan Judoculara Moral Yemegi

Ev sahipligini yapacagimiz Avrupa Judo Sampiyon Kulüpler Kupasi D Grubu Yari Final Müsabakalari öncesi Kulüp Baskanimiz Göksel Gümüsdag ve Sube sorumlumuz Recep Kiziltepe Judo takimiyla yemekte bir araya geldi.

Yemekte sporcularla tek tek tanışan ve onlara şampiyonada başarılar dileyen Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Türkiye Şampiyonluklarına ambargo koyan ve Avrupa'da da adından söz ettiren Judocularımızdan final vizesi almalarını beklediğini belirtip onlardan söz aldı
Gerek milli takımlara sporcu vererek gerekse bireysel bazda birçok başarıya imza atan Belediyesporumuzun, Amatör sporun lokomotifi konumunda olduğuna dikkat çeken Genç Başkanımız Gümüşdağ, “İnşallah ev sahipliğini yapacağımız Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası'ndan final vizesi alarak alnımızın akıyla çıkacağımızı düşünüyorum. Sporcularımıza gereken desteği her zaman verdik, bundan sonra da vermeye devam edeceğiz diye konuştu.

10 Haziran 2006 Cumartesi günü İstanbul Ahmet Cömert Spor Salonu'nda yapılacak ve saat 10.30'da başlayacak şampiyonaya 12 Türkiye Şampiyonluğu, 3 Avrupa üçüncülüğü, 1 de Avrupa ikinciliği bulunan Belediyespor Judo takımımızın yanı sıra İtalya'nın C.Roma, Rusya'nın Gladiator, Avusturya'nın İnsbruck, Fransa'nın ACBB, Hollanda'nın Kenamju takımları final vizesi alabilmek için kıyasıya mücadele edecek.


İlk maçını İtalya'nın C.Roma takımıyla yapacak olan Turuncu-Lacivertli ekibimizde hedef ülkemizde yapılacak şampiyonada final vizesi alarak Gürcistan'da yapılacak finallere katılmaya hak kazanarak kupaya bir adım daha yaklaşmak.

MAÇ PROGRAMI
1. Maç - Belediyespor (TUR) –C.Roma (İTA) 10:30-12:00
2. Maç - Gladiator (RUS) İnsbruck (AUS) 12:10-13:40
1. Maçın galibi - ACCB (FRA) 13:50-15:20
2. Maçın galibi - Kenamju (NED) 15:30-17:00
Galipler FİNAL 17:30-19:00


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz