Basın Açıklaması

Bursa'da Tahincioğlu Basketbol Ligi'nde mücadele veren 12 kulübün katılımıyla düzenlenen toplantı sonucunda projeler üretmek ve çalışma grupları kurmak üzere fikir birliğine varıldı. Basketbol Federasyonu ile koordineli olarak Türk basketbolunu ve kulüplerimizi daha iyi yerlere getirmek ana hedef olarak belirlendi.

Anadolu Efes, Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Demir İnşaat Büyükçekmece, Eskişehir Basket, Fenerbahçe Doğuş, Galatasaray Odeabank, İstanbul BBSK, Pınar Karşıyaka, Sakarya Büyükşehir ve Tofaş Kulüpleri     03 Mayıs 2018 Perşembe günü Bursa'da Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Türk basketbolunun gelişimine katkıda bulunmak amacıyla toplanmışlardır. Ligimizin koşullarını iyileştirmek, basketbolu geliştirmek ve yaygınlaştırmak için her konunun konuşulduğu  toplantı oldukça verimli geçmiştir.
Kulüplerimiz tartıştıkları konularla ilgili projeler üretmek ve çalışma grupları kurmak üzere fikir birliğine varmışlardır. Katılan kulüplerimizin ortak amacı Türk basketbolunu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ni ve kulüplerimizi daha iyi yerlere getirmek için Türkiye Basketbol Federasyonu ile ortak hareket etmek ve gelişimine yardımcı olmaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla,

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz