Bakan Kasapoğlu'ndan Kulübümüze Ziyaret...

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nü ziyaret ederek Başkan Celalettin Deniztoker ile bir araya geldi.

İBB Cebeci Spor Kompleksi'nde gerçekletirilen 37. Uluslararası Vehbi Emre & Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Turnuvası'nın son gün final maçlarını takip eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kulübümüzü ziyaret etti.


Bakan Kasapoğlu, şampiyonanın kapanış seremonisinin ardından İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker ve Başkan Vekili Enver Yılmaz ile bir araya geldi. 

Buluşmaya Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitimi Daire Başkanı Selçuk Çebi, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Gençlik Spor İl Müdürü Cemil Bağlama, İBB Gençlik Spor Müdürü Ayhan Kep, 1992 Barcelona Olimpiyatları Şampiyonu Mehmet Akif Pirim de katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Başkan Deniztoker'den İstanbul BBSK ve İstanbul'da yapılan sportif faaliyetler hakkında bilgi aldı. Buluşmada ayrıca spora teşvik ve tesisleşme konuları da konuşuldu. 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz