Avcı: Zevksiz bir mücadeleydi.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Ankaragücü ile kötü bir maç oynadıklarını belirterek, izleyenlerin karşılaşmadan keyif alamadığını söyledi.

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, Ankaragücü karşılaşması sonrası yaptığı  değerlendirmede iki ekibin de kötü bir futbol ortaya koyduğunu izleyenlerin mücadeleden zevk almadığını belirtti. İkinci yarının başıyla birlikte temposu yüksek maçlar oynadıklarını belirten Avcı, ''Ankaragücü de kimlik değiştirmiş, özellikle 1 puana kurulu bir takım. Keyifsiz, sıkıntılı bir maç oldu. Her iki takım da bir puanı hak etti. Umarım böyle kötü oyunlar, ileriki haftalara sarkmaz'' dedi. Avcı, ligde Trabzonspor ve Fenerbahçe ile oynayacaklarını vurgulayarak, ''Arada Beşiktaş maçı da var, bu maçlara daha iyi konsantre olacağımıza inanıyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Futbolcularımızdan Serhat ise oyunun zevksiz geçtiğini belirterek, ''İki takım da mücadele etmeye çalıştı. Biz öne geçtikten sonra skoru korumaya çalıştık. Bu tip maçlarda yenemeyecekseniz, yenilmeyeceksiniz. 1 puan da iyidir diye düşünüyorum'' ifadesini kullandı.

Can Arat da zor bir dönemden geçtiklerini ve haftada 3 maç oynadıklarını anlatarak, ''Bunun sonucunda takımda yorgunluk var. Yenilmedik 1 puan aldık. 3 puan almak isterdik. Çok iyi bir takımımız var, ilk 6'ya oynamak istiyoruz. Önümüzdeki maçlardan iyi sonuçlarla çıkarsak hedefimize ulaşırız'' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz