Avcı: Takım ruhuyla kazandık

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, ikinci yarıda oyuna giren oyuncuların performansı ve takım ruhu sayesinde maçı kazandıklarını söyledi.

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı  Kasımpaşaspor karşılaşması sonrası yaptığı  değerlendirmede, maça çok arzulu başladıklarını ifade ederek, ''Kenarda verilmeyen faulün hemen ardından takımın enerjisi hakeme döndü. Bu olunca gerçek anlamda oyun bizim için iyi olmadı. Özellikle yapılan değişiklik ve oyuna giren oyuncuların katkıları ve takım ruhunu ortaya koymamız maçı bize kazandırdı'' diye konuştu. 
İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da bulunduğu 4. senede ilk kez böyle bir şeyi gerçekleştirdiklerini anlatan tecrübeli teknik adam, ''Kupada ve ligde iyi gidiyoruz. Kasımpaşa iyi bir takım. Oyuncularımı da böyle geriden gelip, sakin oynayarak maçı kazandıkları için tebrik ederim'' ifadelerini kullandı. 
Avcı, iyi futbol oynamaya çalıştıklarını da vurgularken, ligde yenemedikleri Trabzonspor'u Ziraat Türkiye Kupası'nda yenmeyi istediklerini söyledi. 
Futbolcularımızdan Tevfik ise, maça iyi başladıklarını, ancak erken bir gol yediklerini belirterek, ''Kasımpaşa'nın iyi takım olduğunu biliyorduk. İkinci yarı daha iyi motive olduk. Bu maçı geriden gelip almak ve 3 puanı kazanmak çok önemli, mutluyuz'' dedi.
 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz