Avcı: Skor kimseyi yanıltmasın

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı Sivasspor mağlubiyeti sonrası yaptığı değerlendirmede skorun insanları yansıtmaması gerektiğini ve maç boyunca iyi mücadele ettiklerini belirterek, "İlk yarının son 25 dakikasını iyi oynadık.

Bireysel hatamızdan dolayı gol yedik. İkinci yarı çevirmek için oynadık. Yine bireysel hata nedeniyle maç 2-0 oldu. Sonraki bölümün pek açıklaması yok. Çünkü oyunda rakibin de istediği durum oldu. Bir maç kaybettik, Sivasspor`u kazandığı maçtan dolayı tebrik ediyorum" dedi. Avcı, Türk futbolunda herkesin aynı gemi içinde olduğunu dile getirerek, "Türkiye`de bir oyun oynuyoruz. Futbol da herkes birbirine bağlı. Oyunu provoke eden oyuncu sayısına, herkesin dersini iyi çalışıp dikkat etmesi gerekir. Oyun kafa kafaya giderken sevimli, kazanmak için her şeyi yapan ama öne geçtiği zaman da kamuoyuna farklı imaj vermenin doğru olmadığını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Futbolcumuz İlyas ise takım olarak iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Özellikle ilk yarı da rakibimize göre daha üstün oynadığımızı düşünüyorum. Fakat olmadı. Mehmet Yıldız`ın attığı ikinci golde takım arkadaşımızla konuştuk kesinlikle faule maruz kaldığını söylüyor. Ben bugün burada kıyasıya mücadele eden iki takım oyuncularını da kutlamak istiyorum" şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz