Avcı: Sivas`ı `Pas`la çözdük

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Sivasspor`un pas yapan takımlara karşı zor duruma düştüğünü belirterek, "Bunu yaptıktan sonra rakibin arkasına sarkarak sonuca gittik" dedi.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı Sivasspor`un nasıl oynayacağını bildiklerini belirterek, "Sivasspor, özellikle pas yapan takımlara karşı hep zor duruma düşmüştür. Eğer düşen topları aldığımız takdirde, topu yere indirip rakibin arkasına gittiğimiz zaman bu sonucu alacağımızı düşünüyorduk" diye konuştu.
Oyunun hemen başlarında 2 gol bulmalarının kendilerine avantaj sağladığını ve bunun önemli olduğunu vurgulayan Avcı, "2-0`dan sonra 3`ü, 4`ü bulabilirdik. Tartışılan pozisyonlar var. Onları da net bilmiyorum, yorum yapmak istemiyorum. Uzun süredir sahasında yenilmeyen Sivasspor`u burada yenmek bizim için önemliydi. Çok kritik bir virajdayız. Önemli bir 3 puan aldık" dedi.
Avcı, kente geldikleri günden beri Sivas halkının ve Sivasspor Kulübü yönetiminin kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür ederek, bundan sonraki maçlarında Sivasspor`a başarılar diledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz