Avcı: Rakip daha istekliydi

Teknik direktörümüz Avcı, Sivasspor'un maça daha istekli ve arzulu başladığını ve sonuçta galip geldiğini ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Sivasspor maçı sonrası yaptığı açıklamada rakiplerinin daha istekli oynadığını ifade etti. Avcı, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, rakiplerinin oyuna daha istekli ve arzulu başladığını belirterek, ''Oyuncularımız buna gerekli tepkileri veremedi ve duran toptan gol yedik. İkinci yarıda oyunu geri çevirmek isterken 2. golü kalemizde gördük'' dedi. Karşılaşmada 64. dakikada attıkları golden sonra oyunun soğuduğunu vurgulayan Abdullah Avcı, ''2-1'den sonra oyun oynanmadı. Bu Sivasspor'un genel durumuyla alakalı. Oyun çok soğudu. Rakip daha istekli ve arzulu oynadı, sonuçta galip geldi'' şeklinde konuştu. Sivasspor karşısında 90 dakika görev verdiği İbrahim Yılmaz'ın 1994 doğumlu olduğunu kaydeden Avcı, genç futbolcunun ilerisi için olumlu sinyaller verdiğini sözlerine ekledi.

Futbolcumuz Cihan Haspolatlı ise ikinci yarıda golü attıktan sonra oyunun dengelenir gibi olduğunu ama beraberlik golünü bulamadıklarını söyledi.

Genç oyuncularımızdan İbrahim Yılmaz ise maça kötü başladıklarını, daha çok isteyen Sivasspor'un 3 puan aldığını kaydetti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz