Avcı: "Oyunun hakkı beraberlikti"

Teknik direktörümüz Abdullah avcı iki ayaklı maçın ilkini oynadıklarını belirterek, “Kazanmak istiyorduk ama olmadı. Gol yemememiz önemliydi” diye konuştu.

 Kupada Kasımpaşa karşısında alınan beraberliği değerlendiren Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Kasımpaşa ile iki ayaklı maçın ilkini oynadıklarını belirterek, ''Oyunun hakkı beraberlikti'' dedi. Avcı, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, oyunun genel anlamda dengeli geçtiğini ifade ederek, ''İki takımın da ikişer tane gol pozisyonu vardı. Kazanmak istiyorduk, ama rakibin sahasını da deplasman görmüyoruz. Gol yemememiz önemliydi'' diye konuştu. Maçın ikinci yarısında ileride daha hareketli olduklarını anlatan Abdullah Avcı, ancak bu oyunun sonucunu alamadıklarını söyledi.

Futbolcularımızdan Abdülkadir ise Kasımpaşa ile mücadele gücü yüksek bir maç oynadıklarını söyledi. İstedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Abdulkadir, ''Buna rağmen gol pozisyonu bulduk. Rövanşta gollü beraberlik veya galibiyetle yarı finale çıkacağımıza inanıyoruz'' ifadesini kullandı.

Serhat ise sahada iyi bir mücadele yaşandığını belirterek, ''Bizim hedefimiz öncelikle ligde iyi yerlerde olmak. Kupada da final oynamak istiyoruz. İki ayaklı bir maç olduğu için dengeli bir oyun oldu. Artık bu karşılaşmayı burada bırakıp cumartesi günü ligde oynayacağımız Kasımpaşa maçına hazırlanmaya çalışacağız'' dedi.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz